Centrum Kultury Wilanów
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Centrum Kultury Wilanów > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

  Drukuj
 
Struktura Organizacyjna
Treść

SIEDZIBA CENTRUM KULTURY WILANÓW, UL. KOLEGIACKA 3
centrum@kulturawilanow.pl

DYREKTOR
Robert Woźniak
22 651 98 20
r.wozniak@kulturawilanow.pl

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych
Iwona Maciąg
22 651 98 20
i.maciag@kulturawilanow.pl

Sekretariat dyrekcji / WUTW
Stanisław Gomółka
22 116 51 05
s.gomolka@kulturawilanow.pl

KOORDYNATOR FILII
Janina Pawłowska
j.pawlowska@kulturawilanow.pl

 

RECEPCJA
22 651 98 20

Eliza Hodun
e.hodun@kulturawilanow.pl

Tomasz Latoszek
t.latoszek@kulturawilanow.pl

Olena Kolosii
o.kolosii@kulturawilano.pl

 


GŁÓWNY KOORDYNATOR ARTYSTYCZNY
Paulina Kownacka
882 170 023
p.kownacka@kulturawilanow.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWO-FINANSOWY
Główny księgowy
Barbara Rusak
22 651 87 11
b.rusak@kulturawilanow.pl

Urszula Gołaszewska
22 651 87 11
u.golaszewska@kulturawilanow.pl

Agnieszka Kowalik
22 651 87 11
a.kowalik@kulturawilanow.pl

Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Małgorzata Stopczyńska
22 651 87 11
m.stopczynska@kulturawilanow.pl

 

Multimedia, www, fotografia
Grzegorz Królikowski
882 170 022
g.krolikowski@kulturawilanow.pl

 

 

MIĘDZYPOKOLENIOWE CENTRUM EDUKCJI, UL. RADOSNA 11
radosna@kulturawilanow.pl
tel. 784 001 187

KOORDYNATOR FILII
Barbara Skąpska
b.skapska@kulturawilanow.pl

MAL
Luiza Przepiórska
l.przepiorska@kulturawilanow.pl

 


FILIA W ALTO WILANÓW, AL. RZECZYPOSPOLITEJ 14
alto@kulturawilanow.pl

KOORDYNATOR FILII, PR, KONTAKT Z MEDIAMI
Marcin Kielak
662 060 794
m.kielak@kulturawilanow.pl

Agata Łobejko
22 651 87 11
a.lobejko@kulturawilanow.pl

 


FILIA NA PLACU VOGLA, PL. VOGLA 62
608 008 272
vogla@kulturawilanow.pl

KOORDYNATOR FILII
Stanisława Kiełbiewska
s.kielbiewska@kulturawilanow.pl

 

 


DOM PRACY TWÓRCZEJ, UL. PTYSIOWA 3

Grzegorz Toporowski
g.toporowski@kulturawilanow.pl

Aleksandra Napiórkowska
o.napiorkowska@kulturawilanow.pl

 

ZAOPATRZENIE
Józef Jagiełło
882 170 021

Mariusz Balukin

Telefony:
inf. kulturalne: 668 417 228, 22 651 98 20
księgowość: 22 651 87 11
sekretariat: 668 417 228, 22 651 98 20
e-mail: centrum@kulturawilanow.pl

www.kulturawilanow.pl

 
 
Wprowadził Królikowski Grzegorz 17-10-2017
Aktualizujący Królikowski Grzegorz 27-06-2019
Zatwierdzający Królikowski Grzegorz 27-06-2019
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 27-06-2019
Liczba odwiedzin: 631
Rejestr zmian